R46KN333045N0K
MFR.Part #
R46KN333045N0K
JLCPCB Part #
C6163940
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 330nF X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS