R46KN322040H1M
MFR.Part #
R46KN322040H1M
JLCPCB Part #
C3296201
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 275V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS