R46KN322000M1K
MFR.Part #
R46KN322000M1K
JLCPCB Part #
C3300245
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS