R46KI3470DQN0M
MFR.Part #
R46KI3470DQN0M
JLCPCB Part #
C3298708
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS