R46KI347050M1K
MFR.Part #
R46KI347050M1K
JLCPCB Part #
C696791
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF CQC、UL X2 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS