R46KI347045N0M
MFR.Part #
R46KI347045N0M
JLCPCB Part #
C3298055
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS