R46KI347000S0K
MFR.Part #
R46KI347000S0K
JLCPCB Part #
C3298816
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS