R46KI34700002M
MFR.Part #
R46KI34700002M
JLCPCB Part #
C3300314
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS