R46KI333050N0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R46KI333050N0K
JLCPCB Part #
C3300679
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 330nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS