R46KI333000P2M
MFR.Part #
R46KI333000P2M
JLCPCB Part #
C3295813
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 330nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS