R46KI327000N0M
MFR.Part #
R46KI327000N0M
JLCPCB Part #
C5855509
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 270nF 275V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS