R46KI310000M1K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R46KI310000M1K
JLCPCB Part #
C696790
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS