R46KF315000P0M
MFR.Part #
R46KF315000P0M
JLCPCB Part #
C236041
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 275V CQC、UL X2 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS