R463W447040M1K
MFR.Part #
R463W447040M1K
JLCPCB Part #
C3300696
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS