R463N347040N0M
MFR.Part #
R463N347040N0M
JLCPCB Part #
C3295273
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS