R463N333050N0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R463N333050N0K
JLCPCB Part #
C3297087
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS