R463N3220DQM1K
MFR.Part #
R463N3220DQM1K
JLCPCB Part #
C600352
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS