R463N3150DQH1M
MFR.Part #
R463N3150DQH1M
JLCPCB Part #
C3300451
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 150nF 310V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS