R463I322050H7K
MFR.Part #
R463I322050H7K
JLCPCB Part #
C3298263
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS