R463I32205002K
MFR.Part #
R463I32205002K
JLCPCB Part #
C3297779
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS