R463I32204002M
MFR.Part #
R463I32204002M
JLCPCB Part #
C3300491
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS