R463I315050M1K
MFR.Part #
R463I315050M1K
JLCPCB Part #
C3295721
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS