R463I31005001K
MFR.Part #
R463I31005001K
JLCPCB Part #
C3298358
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS