R463I310000M1K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R463I310000M1K
JLCPCB Part #
C5855481
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS