R41BR347050T0K
MFR.Part #
R41BR347050T0K
JLCPCB Part #
C3296257
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+125℃ 350V 470nF X1,Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS