R41BN315050T1K
MFR.Part #
R41BN315050T1K
JLCPCB Part #
C3297393
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 150nF 350V X1,Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS