R413W368050T0K
MFR.Part #
R413W368050T0K
JLCPCB Part #
C3297139
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+125℃ 300V 680nF Y2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS