R413R322050T0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R413R322050T0K
JLCPCB Part #
C3295366
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+125℃ 220nF 300V Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS