R413N31004000K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R413N31004000K
JLCPCB Part #
C3296411
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 300V X1,Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS