R413I13300000M
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R413I13300000M
JLCPCB Part #
C3300935
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3nF 300V X1,Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS