PMZ2035RE6100K150R06
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PMZ2035RE6100K150R06
JLCPCB Part #
C3295176
Package
Plugin,P=25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 440V X1 ±10% 插件,P=25.4mm Safety Capacitors ROHS