PME271MB6100KR30
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PME271MB6100KR30
JLCPCB Part #
C3295232
Package
Plugin,P=15.2mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±10% 插件,P=15.2mm Safety Capacitors ROHS