PHE850EF6470MF14R06L2
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PHE850EF6470MF14R06L2
JLCPCB Part #
C3296999
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 300V 470nF Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS