PHE450HK3680JR17
MFR.Part #
PHE450HK3680JR17
JLCPCB Part #
C3801216
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 180V、250V 680pF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS