PHE426DJ6120JR05
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PHE426DJ6120JR05
JLCPCB Part #
C3803376
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS