PHBC24N-2R0A0219V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PHBC24N-2R0A0219V
JLCPCB Part #
C1534806
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 15A 19.5mΩ 2 219uH@100kHz 插件 Common Mode Filters ROHS