PHBC20-1R7A0152V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PHBC20-1R7A0152V
Description
-40℃~+125℃ 12A 152uH@100kHz 2 20.4mΩ - Common Mode Filters ROHS