PFR5681J63J11L4BULK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PFR5681J63J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3784158
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 40V、63V 680pF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS