PFR5472J63J11L4BULK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PFR5472J63J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3790450
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 4.7nF 40V、63V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS