PFR5331J630J11L4BULK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PFR5331J630J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3803959
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 330pF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS