PFR5222J63J11L4BULK
MFR.Part #
PFR5222J63J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3785968
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 40V、63V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS