PFR5221J400J11L4BULK
MFR.Part #
PFR5221J400J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3803717
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 220pF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS