PFR5221J100J11L4BULK
MFR.Part #
PFR5221J100J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3809035
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS