PFR5221J1000J11L4BULK
MFR.Part #
PFR5221J1000J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3796389
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 250V、1kV ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS