PFR5221H100J11L4BULK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PFR5221H100J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3789519
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 63V、100V ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS