PFR5151J100J11L4BULK
MFR.Part #
PFR5151J100J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3808203
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 150pF 63V、100V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS