PFR5103J63J12L4BULK
MFR.Part #
PFR5103J63J12L4BULK
JLCPCB Part #
C3793161
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 10nF 40V、63V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS