PEG226MH3470QE1
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PEG226MH3470QE1
JLCPCB Part #
C3308144
Package
Plugin,D20xL29.5mm
Description
-10%~+30% -40℃~+150℃ 1.925A@100Hz 125mΩ@100Hz 2000hrs@150℃ 470uF 63V 插件,D20xL29.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS