PEG226KF3800QE1
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PEG226KF3800QE1
JLCPCB Part #
C1582215
Package
Plugin,D16xL26.7mm
Description
-10%~+30% -40℃~+150℃ 1.96A@100Hz 100mΩ@100Hz 1500hrs@150℃ 26.7mm 40V 800uF 插件,D16xL26.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS