PEG127MB2680QT1
MFR.Part #
PEG127MB2680QT1
JLCPCB Part #
C1019889
Package
Plugin,D10xL29mm
Description
-10%~+30% -40℃~+150℃ 1600hrs@150℃ 29mm 63V 68uF 825mΩ@100Hz 840mA@100Hz 插件,D10xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS